Ekonómia pre budúcich lídrov 2018 – registrácia končí 17. 6.!

Poď na Ekonómiu pre budúcich lídrov a preži najlepší týždeň prázdnin. 

Už od roku 1996 poskytuje Nadácia F. A. Hayeka 30-tim študentom stredných škôl možnosť zdokonaliť sa v oblasti ekonómie, získať odpovede na všetky ekonomické a spoločenské otázky, rozvinúť svoje vodcovské zručnosti a načerpať inšpiráciu do ďalšieho profesného života. A teraz môžeš byť pri tom práve ty. 

Pre koho je vhodná Ekonómia pre budúcich lídrov?

Pre každého zvedavého študenta, ktorý sa rozhoduje pre štúdium ekonómie, filozofie alebo práva. Nemusíš mať za sebou 3 ročníky ekonomických predmetov. Dôležité je, že chceš zamakať na tom, aby si pochopil alebo pochopila základné ekonomické zákony a aby si bol pripravený aj vyjsť zo svojej komfortnej zóny v rámci líderšip tréningu.

Na čo sa na môžeš na EBL tešiť?

Vedomosti získavané hravou formou od najlepších lektorov. Program je vystavaný tak, aby ste sa naučili nové veci čo najrýchlejšie a aby ste si ich následne otestovali aj v priamej simuláciu. Čakajú ťa známi ekonómovia zo Slovenska (Ján Oravec, Martin Reguli, Tomáš Púchly, a ďalší), ale aj z USA a Českej republiky, politici, podnikatelia, startuperi a mnoho iných zaujímavých ľudí. Veľa sa budeme hrať ekonomické hry.

Zážitky z vedenia tímu a preknania svojej komfortnej zóny. Každý deň poobede sa vás ujmú zodpovední mladí ľudia, absolventi tohto programu, aby vám pomohli naštartovať váš vodcovský potenciál počas intenzívneho líderšip tréningu. Prekonáte seba, vystúpite zo svojej komfortnej zóny a ochutnáte silu jednotlivca ale aj teamu.

Zábava a relax patria k Ekonómii budúcich lídrov. Vieme, že leto si treba užiť, a aj preto sa celá Ekonómia pre budúcich lídrov nesie vo veľmi neformálnej atmosfére. Plne si uvedomujeme dôležitosť relaxu a preto budete mať dostatok času užiť si všetky služby, ktoré hotel Remata ponúka (bazén, bowling, ohniská, …).

Ekonómia pre budúcich lídrov 2017 sa bude konať 6. – 11. augusta 2018 v: Hotel Remata, Ráztočno (http://www.hotel-remata.sk/)

Ako sa prihlásiť?

Je to jednoduché. Ak spĺňaš aspoň jednu z nasledujúcich požiadaviek: chceš sa stať lídrom, si otvorený a máš ambície, chceš osobnostne i profesionálne rásť a rád spoznávaš nových ľudí, tak sa do 17. júna 2018 zaregistruj. 

Registrácia na EBL

Čo ťa to bude stáť? 

Cena pre študentov je 85,- eur. Cena zahŕňa 5 x ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách v hoteli so širokými možnosťami relaxu – bazén, bowling, tenis,…, plnú penziu, program, študijné materiály.

Cena predstavuje približne štvrtinu reálnych nákladov na seminár, zvyšok je hradený sponzormi a organizátorom. Nadácia F. A. Hayeka nehradí cestovné náklady.

Predbežný program si môžete si pozrieť na uvedenom linku. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kontaktujte Martina Menšíka,  alebo telefonicky na 0905 820 567.

Ekonómia pre budúcich lídrov 2018 sa uskutoční aj vďaka finančnej podpore (pozn. partnerov priebežne aktualizujeme):

us_embassy

Teší sa na vás celý team Nadácie F. A. Hayeka.

Pridaj komentár

Categorized: Aktivity