Ekonómia pre budúcich lídrov 2017

EBL_2017_studenti
Poďte zamakať na svojej budúcnosti spolu s Nadáciou F. A. Hayeka!

Už od roku 1996 poskytuje Nadácia F. A. Hayeka 30-tim výnimočným študentom stredných škôl možnosť zdokonaliť sa v oblasti ekonómie, získať odpovede na všetky ekonomické a spoločenské otázky, rozvinúť svoje vodcovské zručnosti a načerpať inšpiráciu do ďalšieho profesného života.

Ekonómia pre budúcich lídrov je pokračovanie úspešného programu Letná škola ekonómie, ktorý počas 20 rokov absolvovalo viac ako 700 študentov.

Ekonómia pre budúcich lídrov je týždenný vzdelávací kemp, zameraný na získanie podnikateľských a líderských zručností, ako aj priblíženie problematiky ekonómie pre študentov. Zažijete, aké zábavné môže byť učenie sa.

Počas týždňa budete mať možnosť stretnúť sa s podnikateľmi, politikmi, lídrami s rozmanitými príbehmi a ekonómami zo Slovenska i zahraničia. Vďaka účasti zahraničných hostí budete môcť popracovať i na zdokonalení sa v angličtine.

Ekonómia pre budúcich lídrov 2017 sa bude konať 7. – 12. augusta 2017 v: Hotel Remata, Ráztočno (http://www.hotel-remata.sk/)

Ako sa prihlásiť?

Je to jednoduché. Ak spĺňaš aspoň jednu z nasledujúcich požiadaviek: chceš sa stať lídrom, si otvorený a máš ambície, chceš osobnostne i profesionálne rásť a rád spoznávaš nových ľudí, tak sa do 23. júna 2017 zaregistruj. 

button

  • TIP na registráciu: Každoročne záujem študentov prekračuje kapacitné možnosti tohto podujatia. Nenechávajte si preto registráciu na poslednú chvíľu, ale zaregistrujte sa ešte dnes!

Čo ťa to bude stáť? 

Cena pre študentov je 85,- eur. Cena zahŕňa 5 x ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách v hoteli so širokými možnosťami relaxu – bazén, bowling, tenis,…, plnú penziu, program, študijné materiály.

Cena predstavuje približne štvrtinu reálnych nákladov na seminár, zvyšok je hradený sponzormi a organizátorom. Nadácia F. A. Hayeka nehradí cestovné náklady.

Predbežný program si môžete si pozrieť na uvedenom linku. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kontaktujte Martina Menšíka,  alebo telefonicky na 0905 820 567.

Ekonómia pre budúcich lídrov 2017 sa uskutoční aj vďaka finančnej podpore (pozn. partnerov priebežne aktualizujeme):

us_embassy

edujobs

Mediálnym partnerom akcie je:

aktuality_logo

Teší sa na vás celý team Nadácie F. A. Hayeka.

 

Pridaj komentár